Wellness
Rosalind kauplused

Arctic Sport Club liikmetele

 Arctic Sport Club liikmetele hinnasoodustus - 5 %

Mugavalt kõrvalmajas asuv Rosalind Wellness salong pakub Arctic Sport liikmetele oma teenustelt hinnasoodustust -5%. Luba meil peale head trenni sinu keha eest hoolitseda ja seda turgutada. Kasutame hoolduste tegemisel ka Austria looduskosmeetika AROMA DERM ja ARTDECO SKIN YOGA tooteid, mida on salongist võimalik kaasa osta. Eesti ühe parima sisekujundaja Pille Lausmäe Sisearhitektuuribüroo loodud moderne, minimalistlik ja idamaiste elementidega ruumid on loodud lõdvestumiseks.

Pesu ja juuksemask koos peamassaažiga + punutis või viimistlemine sirgendajaga -30 %

Protseduuri alguses selgitame välja Sinu juuste seisukorra. Tihti on tegelik seisukord näha alles siis, kui juuksed on pestud šampooniga ja pole veel lisatud ravimaski või palsamit.
Et tulemus oleks parim, valime peanaha tüübi järgi Sulle ravimaski või niisutava palsami juukse otste või kahjustunud osa järgi.
Juuksur kannab juustele šampooni ning masserib peanahka kergete ringjate liigutustega. Kuna peanaha tundlikkus võib olla vägagi erinev, siis on hea kui teavitad juuksurit, et ta oskas valida just Sinule sobiva surve massaži jaoks.See stimuleerib hästi peanaha vereringet.
Olenevalt ravimaskist sõltub peal hoidmise aeg 5min-20min.
Kõige lõpuks kuivatame juuksed fööniga ja lisame vajadusel kergelt viimistlusaineid seejärel sirgendamine koos punutisega.
Tavahind: 25.00 €     Arctic kaardi omanikele: 17.50 eurot
 
 
Tagasi eripakkumistesse

 
wellness