Wellness
Rosalind kauplused

30 minuti hooldused

 Värskendav näohooldus pruutidele                             

Väskendav ja sära andev kiirhooldus iga naise kõige tähtsamal päeval. Hooldus on ideaalne ettevalmistus nahale enne pruudimeiki.
Protseduur koosneb: pinnapuhastus valge tee puhastusvahuga ning rohelise tee niisutava toonikuga, silmade hooldus pinguldava silmageeliga, elustav seerum ja mask, lõpphoolduseks kerge massaaž ja kreem.
30 minutit
Hind 22.00 €

Päevitusjärgne hooldus näole                                                  


Jahutav, nahka niisutav ja rahustav hooldus päevitunud nahale.
Protseduur koosneb: pinnapuhastus valge tee puhastusvahuga ning rohelise tee niisutava toonikuga, koorimine ensüümkoorijaga, silmaümbrus hooldus pinguldava silmageeliga, niisutav lõpphooldus.
30 minutit
Hind 18.00 €


Näohooldus peale tööd                    
                                                 

Kui su nahk tundub väsinud ja kahvatu ning ees ootab tähtis ärikohtumine või õhtune koosviibimine siis on see ideaalne näohooldus just Sulle. Hoolduse järgselt on nahk väske, niisutatud ja pingul.
Protseduur koosneb: pinnapuhastus, ensüümkoorijaga koorimine, kaaviari konsentraat, pinguldav silmahooldus, kaaviari lõpphooldus.
30 minutit
Hind 22.00 €


Rahustav ja tasakaalustav näohooldus                                                              

See lühike hooldus on naha jaoks, mis on stressis ja vajab puhkust. Hoolduse käigus rahustatakse ärritunud nahka ja tasakaalustatakse naha seisundit. Hoolduses kasutatakse Artdeco Skin Yoga bioLab sarja ökotooteid.
Protseduur koosneb: pinnapuhastus, kooriv mask, anti-stress seerum, silmahooldus, jahutavate kividega lõpurituaal.
30 minutit
Hind 20.00 €

 
wellness