Wellness
Rosalind kauplused

Pulmapakett

Imelised Pulmapaketid, imelisele pruudile!


Pulmad on imeline sündmus, mida jääd alatiseks meenutama. Iga pruut tahab oma pulmapäeval tunda end pealaest varbaotsani täiuslikuna – siin saame meie sind aidata!
Mõeldes Sinule oleme välja töötanud ideaalse pruudipaketi, mille sisu saad ise vastavalt oma soovidele ja vajadustele täiustada.
Valikuid on kolm ning igaüks neist sisaldab pruudisoengut (koos proovisoenguga) ning pruudimeiki (koos proovimeigiga). Lisaks saad valida teenuseid vastavalt paketi suurusele, mis omakorda määrab hinna paketi teenustelt!

Jumestuses kasutame Artdeco tooteid. Artdeco on edukaim kosmeetika bränd Saksamaal ning oma erakordselt laia värvivaliku ning unikaalsete toodetega kogunud poolehoidjaid kogu maailmas.

Soengu sättimiseks kasutame Schwarzkopf´i ning Lakme juuksehooldusvahendeid.


Lisateenustena saad valida:

Värskendav näohooldus pruutidele
Väskendav ja sära andev kiirhooldus iga naise kõige tähtsamal päeval. Hooldus on ideaalne ettevalmistus nahale enne pruudimeiki.
Protseduur koosneb: pinnapuhastus valge tee puhastusvahuga ning rohelise tee niisutava toonikuga, silmade hooldus pinguldava silmageeliga, elustav seerum ja mask, lõpphoolduseks kerge massaaž ja kreem.
30 minutit
Gelish püsilakk kiirmaniküüriga See on uusim ja eksklusiivseim UV tehnoloogia küünelakk, mis ei kooru maha, ei kaota läiget ja püsib kaunina 3-5 nädalat. Püsilakk tagab elastsed küüned samal ajal neid kaitstes ja tugevdades. Elastsed küüned saavutatakse ilma viilimiseta.
Protseduuri käigus kasutatakse UV- lampi, mis tagab küünelaki kiire kuivamise. Püsilakkimise protseduuris kasutatakse aluslakki, värvilist lakki ja pealislakki. Aluslakk sisaldab keratiini, mis aitab kaasa oma küünte kasvule. Püsilakiga jäävad küüned elastsed ning see kaitseb küüsi välismõjude eest, samuti muudab küüned tugevamaks.
Püsilakki saab eemaldada spetsiaalse vahendiga, see võtab aega umbes 15 minutit ning ei kahjusta küünepinda.
Pediküür Jalad on inimkeha juures kõige rohkem koormatud kehaosa, seega peaks kehahoolduse juures rohkem tähelepanu pöörama jalgadele, millega sa näitad välja lugupidamist oma keha vastu. Jalahoolduseks kasutame jalgu hellitavaid Artdeco tooteid. Tavahooldusele pakume lisaks parafiinihooldust, mis muudab naha siidiselt pehmeks juba esimesel korral ja annab kauakestva sügavniisutava efekti.

Paketid on järgmised :

S : Pruudisoeng (proovisoenguga) + pruudimeik (proovimeigiga)
• Hind alates 81.00 € (hind eraldi tellides alates 90.00 €)


M: Pruudisoeng(proovisoenguga) + pruudimeik (proovimeigiga) + värskendav näohooldus pruutidele/gelish püsilakk kiirmaniküüriga või miks mitte ka kõik kolm
• Hind alates 93.50 € (hind eraldi tellides 110.00 € )


L : Pruudisoeng(proovisoenguga) + pruudimeik (proovimeigiga) + värskendav näohooldus pruutidele/gelish püsilakk kiirmaniküüriga + pediküür/üldmassaaž(60 min)

• Hind alates 111.20 € (hind eraldi tellides 139.00 €)

PS! Lõplik hind sõltub soengu keerukusest ning teenuste arvust.


Muidugi ootame salongi koos pruudiga ka Tema lähedasi (sõbrannad, vanemad, pruutneitsid), et ka nemad saaksid kauni soengu ning ilusa jumestuse.

 
wellness