Wellness
Rosalind kauplused

Käte-ja jalahooldus

Hooldatud käed ja kaunid küüned on inimese visiitkaardiks. Rosalind Wellness ilusalongis kasutatakse käte hoolduseks Kinetics Artdeco ja Alessandro kätehooldusvahendeid.

Maniküür

Maniküür 1h 15.00 €
Sisaldab: küünte kujundamist, kätevanni, küünenahkade ja küünte hooldust, kätekreemi, massaaži.

Maniküür lakiga 1h  18.00 €
Sisaldab: küünte kujundamist, kätevanni, küünenahkade ja küünte hooldust, kätekreemi, massaaži, küünte lakkimist.

Spa maniküür 1,5h 23.00 €
Artdeco Spa maniküür on tõeliselt luksuslik kätehooldus koos, koorimise, massaaži ja niisutava  kätemaskiga, mis mõju suurendamiseks on kaetud soojade kinnastega. Tulemuseks on siidised
ja pehmed käed ning tugevad küüned

Parafiinihooldus 10.00 €
Külm ja tuuline ilm muudab meie käed karedaks, kuivaks ning punetavaks. Samuti muutuvad külmaga ka meie küüned kergesti kihistuvaks. Väga hästi aitab selle vastu parafiinihooldus.Parafiinihoolitsus aitab säilitada käenaha niiskust ning muudab käed eriliselt pehmeks. Hoolitsus sobib väga hästi vereringehäirete ning liigesvaevuste korral.
Protseduur põhineb parafiini suurel soojusmahutuvusel ja rikkalikul õlide sisaldusel. Minisaunana toimiv parafiin kergendab niisutavate ainete tungimist naha sügavamatesse kihtidesse.
Parafiinimask parandab vereringet, tasandab naha pindmisi kortse, elustab ja toidab küünenahka ning ergutab küünekasvu, leevendab lihaspingeid ja tagab kohese heaolutunde.

Hoolduse käik – koorimine, niisutav ja toitev kätemask, massaaž, soojendav parafiin kätele.

Lakkimine 7.00 €

Pediküür

Jalad on inimkeha juures kõige rohkem koormatud kehaosa, seega peaks kehahoolduse juures rohkem tähelepanu pöörama jalgadele, millega sa näitad välja lugupidamist oma keha vastu. Jalahoolduseks kasutame jalgu hellitavaid Artdeco tooteid. Tavahooldusele pakume lisaks parafiinihooldust, mis muudab naha siidiselt pehmeks juba esimesel korral ja annab kauakestva sügavniisutava efekti.

Pediküür sisaldab: jalavann,paksendite pehmendamine, küünte ja küünenahkade hooldus, massaaž. 1,5h 23.00 €

Pediküür lakkimisega,
Sisaldab: jalavann, paksendite pehmendamine, küünte ja küünenahkade hooldus, massaaž,lakkimine 1,5h 26.00 €

Pediküür koos parafiinihooldusega 2,5h
Sisaldab:jalavann, paksendite pehmendamine, küünte ja küünenahkade hooldus,koorimine, parafiinsokid ,massaaž, kreem.
32.00 €

Jalgade parafiinimask 1h
Parafiin on suure soojamahutavusega ning toimib kui minisaun. Kergendab niisutavate ainete tungimist naha sügavamatesse kihtidesse, parandab naha verevarustust ja soodustab pooride avanemist. Kuiv nahk muutub pehmeks ning omandab terve jume.
13.00 €

SPA pediküür 2h
Jalavann, küünte viilimine, küünevalli töötlus, surnud naha eemaldamine, koorimine ja massaaž , mask, SPA-jalakreem, lakkimine.
29.00 €

https://pood.rosalind.ee/et/home
 
wellness