Wellness
Rosalind kauplused

Kehahooldus

Caviar Perfect Body Slimming Treatment                      
Artdeco pinguldav kehahooldus


Kaaviari kehahooldus on pringi ja ahvatlevalt pingul keha saladus, andes nahale koheselt uue hingamise.Selles ainulaadses hoolduses on kombineeritud luksuslikud tekstuurid ja suurepärane lõpptulemus. Protseduuri käigus töödeldakse jalgu, vabastades nahast liigse vee ning tagades maksimaalse tulemuse.Pärast hooldust on Teie nahk siidiselt pehme ning märgatavalt siledam.

Protseduur sisaldab: tervitusrituaali, kuivkoorimist,     salendava toimega maski, kiletamist ning soojendamist tekkides, pinguldavat eliksiiri, kreemi ning kerget modelleerivat massaazi.
Protseduuri kestvus 60 min

Hind: 59.00 €
                                                  

 


Aroma Derm tselluliidivastane salendav hooldus - 1h
Protseduur koosneb keha töötlemisest tselluliiti-lagundavate geelidega, keha kiletamisest ja soojendamisest termotekkides. Geelid toimivad tselluliiti-lagundavalt ja nahka pinguldavalt. Juba esimese seansi järel on märgata naha muutumine pringimaks ja siledamaks. Viiekordse kuuri järel saab tulemusi mõõta juba sentimeetrites.Ei ole soovitatav raseduse ajal.

1h   1 x 39.00 €
       5 x 175.00 €
      10x 330.00 €


Aroma Derm tselluliidivastane hooldus koos näohooldusega
1h   57.00 €

Artdeco SkinYoga kehahooldus- Protseduur koosneb keha kuivharjamisest ja lõõgastavast massaažist Monoi õliga -
1h  29.00 €

Kehakoorimine koos aurusaunaga
Kosutav, pingetest vabastav ja sügavpuhastav nahka uuendav kehakoorimine soola ja Austria firma Styx aroomiõli seguga, millele järgneb aurusaun. Et heaolutunne läheneks täiuslikkusele lõpeb protseduur lõõgastava massaažiga,kus kasutame SKIN YOGA BODY intensiivselt nahka niisutavat kreemi. Väärtuslikud toimeained nagu granaatõun, aloe vera, oliivõli ja mandliõli muudavad naha märgatavamalt elastsemaks ja elujõulisemaks.
50 min 32.00 €


Seljapuhastus :pinna puhastus, koorimine auru all, mehhaaniline puhastus, mask, kreem 
23.00 €

https://pood.rosalind.ee/et/home
 
wellness